Proces kredytowy krok po kroku

6. Uruchomienie kredytu

Gdy spełnione zostaną wszelkie warunki formalno-prawne, przystąpisz do spłaty rat kredytowych z ubezpieczeniem pomostowym. Po odnotowaniu ustanowienia zabezpieczenia hipotecznego w księdze wieczystej rozpocznie się etap spłacania rat docelowych.

3. Wnioski kredytowe

Po wspólnym wybraniu najlepszej oferty, wnioski kredytowe zostaną wypełnione, podpisane i w Twoim imieniu złożone do wybranych banków.

5. Umowa kredytowa

Po wydaniu przez bank ostatecznej decyzji kredytowej, możesz zdecydować się na kredyt w wybranej instytucji finansowej. Ekspert kredytowy zorganizuje dla Ciebie podpisanie umowy w oddziale banku.

2. Spotkanie z Ekspertem

W trakcie spotkania z Ekspertem, w biurze sprzedaży lub online, zostanie sprawdzona Twoja zdolność kredytowa oraz obliczona rata kredytu na wybrane mieszkanie.

4. Umowa deweloperska

Gdy bank wyda wstępną pozytywną decyzję kredytową, zostanie podpisana umowa deweloperska na wybrane przez Ciebie mieszkanie.

1. Umówienie spotkania z Ekspertem

Po spotkaniu z naszym przedstawicielem handlowym w biurze sprzedaży, możesz ustalić termin spotkania z Ekspertem kredytowym. Może się ono odbyć na miejscu bądź zdalnie za pośrednictwem komunikatora internetowego.

Zapewniamy wsparcie podczas całego procesu ubiegania się o finansowanie: począwszy od pomocy w wyborze najkorzystniejszej oferty (tu znajdziesz ponad 20 instytucji finansowych), przez ułatwienie procedury kompletowania dokumentów, przedyskutowanie kosztów związanych z daną ofertą banku, po analizę i podpisanie umowy z instytucją finansową.

Kamil Głowacki

tel.: +48 512 459 017

e-mail: k.glowacki@grupaang.pl
 

Ze względu na wygodę i względy finansowe klientów kupujących domy w naszej inwestycji, ich obsługę kredytową powierzamy firmom świadczącym usługi pośrednictwa finansowego. Dzięki temu ekspert kredytowy zaoszczędzi Państwu czasu potrzebnego na porównanie ofert bankowych, czy kompletowanie dokumentów. Klienci zyskują także gwarancję wynegocjowania z bankiem najlepszej oferty.

Finansowanie zakupu nieruchomości

Strefa Klienta

MENU

Prawa autorskie GRAND ESTATE DEVELOPMENT Sp. Z O. O. 2024
All rights reserved.

ADRES

ul. Gen. Wł. Andersa 38

15-113 Białystok

tel. +48 514 042 327

       +48 514 042 328

biuro@grandestate.pl

Twój e-mail
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!